Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Reagujmy na takie zachowania, bo inaczej utoniemy w śmieciach!

Koło budynku wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Mieszka I 16 pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych natknęli się na sterty śmieci i gruzu. Trwa tam remont elewacji, ale towarzyszy temu ogromny bałagan.

- Nie wiemy jaka firma przeprowadza ten remont, ale odpady powinny znajdować się w kontenerze wynajętym na czas remontu, niekoniecznie od PUKu . Jak widać na zdjęciach, które zrobili pracownicy PUK, odpady leżą na ziemi, w przypadkowych miejscach, a inni dokładają tam jeszcze gabaryty – mówi Mariusz Olejniczak z PUKu. Spółkę o bałaganie poinformował jeden z mieszkańców tej wspólnoty, który domaga się, żeby posprzątać ten teren. - Wywóz odpadów wielkogabarytowych w tym rejonie przewidziany jest na 17 stycznia i mieszkańcy powinni przestrzegać harmonogramu. Tego dnia zabierzemy wyrzucone fotele i inne meble, ale nie odpady poremontowe, bo to należy do obowiązków wspólnoty – zaznacza M. Olejniczak. Sprawą zajęła się Straż Miejska i zarządca wspólnoty już zlecił wywóz odpadów po remoncie na wysypisko.

Autor: Beata Bielecka | 11 stycznia 2018Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one