Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Najmłodszy polski pisarz fantasy w słubickiej bibliotece!

We wtorkowe przedpołudnie, 17 kwietnia, w bibliotece słubickiej gościł niezwykły, młody człowiek. Tomasz Sobania, to 19-latek pełen wielu pasji: pisarz, sportowiec, wkrótce aktor, obecnie student filozofii i jeden z najmłodszych w Polsce autorów książek fantasy!
W wieku 16 lat wydał swoją pierwszą książkę „Speculo”, trzy lata później kolejną - „Nowy świt”, a w niedalekiej przyszłości planuje napisać przynajmniej dwie.

To właśnie pisanie książek i wydanie ich było jednym z marzeń Sobani. Zawsze też marzył o skoku ze spadochronem, przebiegnięciu dystansu 70 km w ciągu doby, zagraniu w sztuce, oraz nakręceniu zwiastunu swojej książki. Wszystkie te marzenia już zrealizował! Ale i nowych ma bardzo dużo. Pisarz podczas spotkania ze słubiczanami opowiadał o tym, co udało mu się dotychczas zrealizować. Zachęcał też, żeby pomimo przeszkód, nie rezygnować ze swoich marzeń. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali o możliwościach, jakie drzemią w każdym z nas, o drogach rozwoju i poznania samego siebie.

Zespół BPMiG w Słubicach

Autor: Beata Bielecka | 18 kwietnia 2018Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one